Nr referencyjny

JP-Office/02

Dodano

19 lutego 2016

Miejsowość

Kraków

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY z j. niemieckim

Branża

HR / Kadry

Ilość miejsc pracy

1

Od 2005 roku znajdujemy Kandydatów dla naszych Klientów, a ten projekt jest dla nas wyjątkowy – szukamy nowej osoby do naszego zespołu. Proste: rozwijamy się na nowe rynki i potrzebujemy Twojego wsparcia! Kim jesteśmy? Agencją HR, marką znaną z rekrutacji i pracy tymczasowej. Nasi Klienci to firmy na tyle duże, że nie zawsze możemy zdradzać ich nazwy. Jak pracujemy? Inspirujemy się i wspieramy, znajdujemy czas, żeby się porozmawiać i pośmiać. Mamy fajne biuro, umożliwiamy pracę z domu, cieszymy się sukcesami, a porażki potrafimy oswoić. Przyjdź i sam zobacz – pokażemy Ci, że HR to niezła przygoda. Chcesz nas sprawdzić? Nic prostszego – pracuj dla nas!

Zakres obowiązków

TWOJE ZADANIA: pozyskiwanie klientów w Niemczech nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych kontaktów handlowych budowanie bazy Klientów: pokażemy Ci jak zdobywać wartościowe kontakty reprezentowanie firmy wobec partnerów zewnętrznych- targi, konferencje, instytucje zagraniczne zarządzanie relacjami z Klientami i Kandydatami (tu będzie trochę marketingowych tricków) tłumaczenia

Wymagania

CZY TE STWIERDZENIA OPISUJĄ CIEBIE? znasz język niemiecki na poziomie bardzo dobrym chcesz rozwijać swoje umiejętności w obszarze sprzedaży masz zdolności organizacyjne, interpersonalne, negocjacyjne jesteś samodzielny i zdyscyplinowany lubisz pracę z ludźmi

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

CZAS, BYŚ TO WYKORZYSTAŁ – PROPONUJEMY: dużą samodzielność w działaniu rozwój zawodowy i osobisty a to dzięki szkoleniom branżowym wsparcie uśmiechniętego i pomocnego zespołu udział w ciekawych projektach, w których docenimy Twoją kreatywność i zaangażowanie umowę o pracę na pełen etat telefon także do użytku prywatnego wynagrodzenie, z którego będziesz zadowolony opiekę medyczną i dodatkowy pakiet świadczeń (będą niespodzianki!)