Nr referencyjny

specjalista ds. studenckich/10

Dodano

4 października 2016

Miejsowość

Kraków

specjalista ds. studenckich

Branża

Administracja biurowa

Ilość miejsc pracy

1

Celem działalności Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej jest kształcenie specjalistów w zakresie nauk ekonomicznych, społecznych i technicznych. Poza działalnością dydaktyczną Uczelnia realizuje badania naukowe oraz prowadzi działalność dotyczącą aktywizowania szeroko rozumianego społeczeństwa regionu. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej jest Uczelnią akademicką, niepubliczną i działa na zasadzie instytucji non-profit.

Zakres obowiązków

Obowiązki: - obsługa studentów, - współpraca z pracownikami naukowymi uczelni, - prowadzenie dokumentacji studiów, - obsługa programu komputerowego do obsługi toku studiów,

Wymagania

Wymagania: - wykształcenie wyższe, - minimum 2-letnie doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej na podobnym stanowisku, - komunikatywna znajomość języka angielskiego, - obsługa komputera, - dobra znajomość pakietu Microsoft Office, - sumienność w prowadzeniu dokumentacji, - kreatywność, komunikatywność, zaangażowanie, - umiejętność pracy w zespole, - dobra organizacja pracy, - doświadczenie w branży edukacyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Warunki zatrudnienia/oferta: - umowa o pracę na pełny etat, - szkolenia, - praca w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym, - możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego i nowych kompetencji, - dobra atmosfera i mnóstwo wyzwań