Nr referencyjny

Specjalista ds. Testów/01/2017

Dodano

4 stycznia 2017

Miejsowość

Kraków

Specjalista ds. Testów

Branża

Inne

Ilość miejsc pracy

2

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce, obsługująca klientów indywidualnych i biznesowych.

Zakres obowiązków

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na: - testowaniu zewnętrznych i wewnętrznych aplikacji bankowych w oparciu o zlecone scenariusze testowe - weryfikacji wykrytych błędów w logach aplikacji oraz bazach danych - raportowaniu postępu i wyników prowadzonych testów - projektowaniu oraz tworzeniu scenariuszy i przypadków testowych - udziale przy wdrażaniu nowych rozwiązań systemowych - automatyzacji testów przy pomocy profesjonalnych narzędzi

Wymagania

Jeżeli jesteś osobą, która: - posiada doświadczenie w testowaniu aplikacji internetowych/mobilnych - zna zagadnienia z zakresu jakości i testowania systemów informatycznych - zna narzędzia wspomagające proces testowania - zna nowoczesne rozwiązania stosowane w bankowości internetowej i mobilnej - posiada wyższe wykształcenie o profilu informatycznym, technicznym lub finansowym - zna i potrafi obsługiwać rozwiązania systemów iOS, Android, Windows Phone - w stopniu podstawowym zna składnię SQL - posiada umiejętność analitycznego myślenia i lubi pracować z danymi - jest cierpliwa, dokładna, ścisła i szczegółowa - potrafi dostarczyć pracę o rzetelnym i kompletnym wyniku Twoim dodatkowym atutem będzie: - znajomość zagadnień związanych z projektowaniem rozwiązań informatycznych i procesem ich wdrażania - certyfikat ISTQB - znajomość skryptowego języka oprogramowania

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - umowę o pracę - pracę w strukturach IT najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce - szerokie możliwości rozwoju zawodowego - udział w ciekawych projektach - wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia - dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)