specjalista ds.wprowadzania kontraktów z angielskim i niemieckim/03/23

Dodano

3 marca 2023

Miejsowość

cała Polska

specjalista ds. wprowadzania kontraktów z niemieckim i angielskim

Branża

Administracja biurowa

specjalista ds.wprowadzania kontraktów z angielskim i niemieckim

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

10

Swobodnie posługujesz się językiem angielskim i niemieckim? Jesteś sumienny i skrupulatny przy wykonywaniu powierzonych obowiązków? Masz w sobie cechy analityka? Wspaniale! Mamy dla Ciebie pracę! Dla naszego Klienta, firmy z branży turystycznej - Eurotours Sp. z o.o. poszukujemy pracowników na stanowisko specjalista ds. wprowadzania umów

Zakres obowiązków

-> wprowadzanie istniejących już umów do nowego systemu  -> udział w spotkaniach w języku niemieckim

Wymagania

-> znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2 -> znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B1 -> umiejętności współpracy -> systematyczności i dokładności -> dobrej znajomości pakietu MS Office

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

-> wynagrodzenie 35 zł brutto/h -> umowę zlecenie -> pracę w 100% zdalną -> solidne wdrożenie stanowiskowe -> stałe wsparcie doświadczonego zespołu -> pracę w przyjaznym środowisku nastawionym nie na ilość, a jakość wykonanej pracy -> laptop służbowy ->pracę w godzinach 9-17, a po okresie wdrożenia możliwość elastycznego czasu pracy Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47 Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Tak