Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

Specjalista ds. zamówień z językiem obcym/01/20

Dodano

28 stycznia 2020

Miejsowość

Kraków

Drukuj

Specjalista ds. zamówień z językiem obcym

Branża

Marketing / Reklama / Promocja i PR

Nazwa stanowiska

Specjalista ds. zamówień z językiem obcym

Rodzaj pracy

praca stała

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

Jeśli szukasz pracy w międzynarodowym zespole, w którym doceniamy różnorodność, świeże spojrzenie na sprzedaż i umiejętności językowe to dołącz do zespołu 140 osób, które lubią swoją pracę i kontakt z klientem. Z pewnością sporo się od nas nauczysz i zdobędziesz ciekawe doświadczenie. Pracujemy na kilkunastu rynkach europejskich, aktualnie powiększamy zespół o specjalistów z językiem: niemieckim bułgarskim węgierskim chorwackim francuskim włoskim hiszpańskim portugalskim szwedzkim fińskim

Zakres obowiązków

• Telefoniczna obsługa infolinii przychodzącej – przyjmowanie zamówień od klientów; • Realizowanie połączeń na infolinii wychodzącej – sprzedaż produktów z portfolio, ustalanie dogodnego terminu dostarczenia paczki, powiększanie zamówień/dosprzedaż produktów z branży zdrowia i urody, robienie badania opinii klientów i proponowanie ponownych zakupów; • Uzupełnianie bazy danych po każdym kontakcie z klientem.

Wymagania

Znajomość jednego z wymienionych języków na poziomie min. C1; Podstawowa znajomość języka polskiego; Swoboda w rozmowie z klientem; Uważasz, że obsługa klienta i sprzedaż to praca, w której możnesz rozwinąć skrzydła; Chcesz się rozwijać w strukturach międzynarodowego contact center.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Wynagrodzenie składające się z solidnej podstawy (ok. 3500 zł netto) i realnej prowizji (średnio 2500 zł netto); Umowę zlecenie lub B2B (bierzemy na siebie koszt prowadzenia działalności); Elastyczny grafik (min. 30h/tygodniowo, biuro jest otwarte między 8:00, a 20:00); Rozwój języka obcego przez kontakt z native speakerami; Jasno określoną ścieżkę rozwoju i możliwość szybkiego awansu; Lokalizacja: Kraków, okolice ronda Czyżyńskiego lub zdalnie po 1 msc. wdrożenia w naszym biurze.

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."