Nr referencyjny

Specjalista ds. Zarządzania Uprawnieniami/01/2017

Dodano

4 stycznia 2017

Miejsowość

Kraków

Specjalista ds. Zarządzania Uprawnieniami

Branża

Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

2

Ilość godzin w tygodniu

30

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

Zakres obowiązków

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na: - udziale w procesie zarządzania uprawnieniami do systemów teleinformatycznych wykorzystywanych w banku (weryfikacja wniosków, nadawanie uprawnień i dostępów pracownikom, kontrola uprawnień) - monitorowaniu procesu opiniowania i obsługi wniosków o uprawnienia - ścisłej współpracy z pozostałymi jednostkami Banku - wykonywaniu innych zadań zleconych przez przełożonego

Wymagania

Jeżeli jesteś osobą, która: - posiada wykształcenie wyższe - preferowany profil techniczny, informatyczny - w stopniu zaawansowanym obsługuje MS EXCEL – makra, tabele przestawne, funkcje, sumy częściowe - posiada umiejętność pisania skryptów i zapytań SQL, znajomość VBA - posiada zdolności analitycznego myślenia - jest w pełni dyspozycyjna od poniedziałku do piątku - jest dokładna, rzetelna, spostrzegawcza oraz samodzielna w działaniu i efektywnej organizacji pracy - jest zdolna do szybkiego uczenia się - cechuje się wysoką kulturą osobistą oraz komunikatywnością

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - pracę w oparciu o umowę zlecenie w dynamicznie rozwijającym się, innowacyjnym Banku - realne możliwości rozwoju zawodowego - możliwość zyskania doświadczenia pod okiem ekspertów - interesującą pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii - udział w ciekawych projektach - wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia