Nr referencyjny

Spec. ds. administracji i wsparcia/02/20

Dodano

13 lutego 2020

Miejsowość

Kraków

Specjalistka/Specjalista ds. administracji i wsparcia

Branża

Informatyka - programowanie

Ilość miejsc pracy

1

Kim jesteśmy? Ekobilet to technologiczny start-up wdrażający nowoczesne rozwiązania z zakresu obsługi wydarzeń biletowanych, wykorzystujący technologię z obszarów: blockchain, procesów Big Data, Machine Learning oraz Artificial Intelligence.

Zakres obowiązków

o Wspierania założycieli spółki w codziennych sprawach administracyjnych, o Obsługi administracyjna biura, o Wspierania założycieli w obsłudze obiegu dokumentów księgowych, o Wspierania obsługi klientów spółki.

Wymagania

• Drugi lub wyższy rok studiów, • Wykształcenie: administracja, marketing, zarządzanie lub pokrewne • Gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin, • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym, • Zaangażowanie w wykonywaną pracę, umiejętności organizacyjne, proaktywność, • Podstawową znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint) • Otwartość na nowe technologie, • Komunikatywność oraz wysoką kulturę osobistą.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

• Umowę na pełny etat, • Wynagrodzenie 2500 – 3000 „na rękę”, • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach i pracę w kreatywnym, młodym zespole, • Możliwość rozwoju w zakresie prowadzenia działań promocyjnych i marketingowych, • Bardzo dobrą atmosferę pracy i satysfakcję z dobrze wykonywanych obowiązków, • Możliwość zdobywania nowych umiejętności zawodowych.