Nr referencyjny

Opracowanie

Dodano

5 lutego 2016

Miejsowość

on line

Specjalisty ds. analiz zagadnień logistycznych

Branża

Logistyka / Zakupy / Transport

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

1

„EKO-BIOMASA” Sp. z o.o. ogłasza konkurs ofert na współpracę w ramach projektu badawczo-rozwojowego pn. EkoRDF - Innowacyjna technologia wytwarzania paliwa alternatywnego z odpadów komunalnych dla elektrowni i elektrociepłowni – kluczowym elementem systemu gospodarki odpadami w Polsce. Przedmiotem projektu jest przeprowadzenie badań przemysłowych oraz prac rozwojowych mających na celu opracowanie technologii wykorzystania odpadów komunalnych do produkcji paliwa alternatywnego.

Zakres obowiązków

do opracowania zaleceń w zakresie transportu, składowania oraz przetwarzania odpadów do produkcji paliwa alternatywnego. Zadanie będzie polegało na realizacji dzieła w postaci:  Analizy systemu gospodarki odpadami komunalnymi na terenie województw: świętokrzyskiego, małopolskiego i śląskiego – na podstawie wizyt studyjnych i dostępnych danych literaturowych;  Symulacji systemu logistyki substratów do produkcji paliwa RDF, składającego się z następujących podsystemów: o Podsystem przyjmowania surowca, o Podsystem utylizacji odpadów, o Podsystem powtórnego zagospodarowania odpadów.  Analizy ekonomicznej zagadnień związanych z transportem, składowaniem i przetwarzaniem odpadów;  Opracowania zaleceń w zakresie transportu, składowania oraz przetwarzania odpadów.

Wymagania

Wymagania:  doświadczenie w realizacji podobnych analiz i opracowań,  wykształcenie wyższe techniczne w obszarze logistyki, zarządzania produkcją, zarządzania zasobami,  umiejętność modelowania i symulacji systemów logistycznych,  wiedza z zakresu obsługi komputera, w szczególności pakiet MS Office oraz oprogramowanie do analiz logistycznych i ekonomicznych  samodzielność, terminowość, dokładność,  dyspozycyjność,  orientacja na cele,  prawo jazdy.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Miejsce pracy: Współpraca zdalna (Biuro Projektu zlokalizowane jest w Krakowie). Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło, atrakcyjne wynagrodzenie. Termin realizacji dzieła: luty 2016. Oferty prosimy przesyłać w formie elektronicznej na adres: biuro@ekoRDF.pl