Nr referencyjny

sprzedawca usług księgowych/08/2017

Dodano

1 sierpnia 2017

Miejsowość

Kraków

sprzedawca

sprzedawca

Branża

Inne

Nazwa stanowiska

sprzedawca usług księgowych

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Prężnie rozwijająca się Brytyjska firma księgowa Friendly Accounting. Dlaczego warto wybrać współpracę z Friendly Accounting? Ponieważ jesteśmy nowoczesną firmą, która stawia na efekt i nowoczesne technologie. Dlatego jesteśmy otwarci na pracę zdalną. Możesz pracować z dowolnego mmiejsca na ziemi i zarabiać w Wielkiej Brytani. Stawiamy na rozwój i sprawdzonych ludzi. Od pierwszego dnia pracy, budujesz portfel swoich przyszłych klientów i decydujesz o tym ile chcesz zarabiać.

Zakres obowiązków

Praca jest wykonywana z domu. Należy pozyskać firmy na usługi księgowe, oraz powiązane usługi finansowe. Klientami są firmy w Wielkiej Brytanii. Pozyskiwanie klientów odbywa się poprzez telefon, e-mail, social media.

Wymagania

Wymagania: - Otwartość na naukę i zmiany - Dostęp do internetu (stałe łącze internetowe) - Komputer - Umiejętność nawiązywanie kontaktów z ludźmi lub odwaga i otwartość na naukę - Otwarty umysł na zmiany, dynamiczne środowisko, chęć do nauki - Doświadczenie w sprzedaży mile widziane

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - Dostęp do technicznych rozwiązań w celu wykonywania pracy - Szkolenie wstępne - Możliwość uczesniczenia w warsztatach sprzedażowych na całym świecie - Ścieżka kariery, (szkolenia na księgowego) - Nieograniczone zarobki (bez inwestycji finansowej z Twojej strony) - Tygodniowe wynagrodzenie oparte na skuteczności - Bonusy i programy rozwojowe - Umowa zlecenie - Wynagrodzenie oparte jest na prowizji. Brak wkładu finansowego. Niczym nie ryzykujesz, a możesz zmienić swoje życie.