Nr referencyjny

Sprzedawca-Kasjer/06/2017

Dodano

7 czerwca 2017

Miejsowość

Miejsce Pracy: Gdańsk, Warszawa, Kraków

Sprzedawca-Kasjer

Branża

Inne

Ilość miejsc pracy

3

Perfect Consulting - Rekrutacja – Szkolenia – Coaching - od 1999 roku dostarcza kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne dla wszystkich sektorów na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Gwarantujemy rzetelność, bezpieczeństwo, partnerstwo. Jak się czujesz w środowisku znanych marek takich jak Dior, Chanel, Calvin Klein, Giorgio Armani, Michael Kors? Dobrze? Zapewniamy Ci prestiżowe miejsce pracy w sklepach wolnocłowych na lotnisku, w których będziesz otaczał się luksusowymi produktami pod skrzydłami międzynarodowej, renomowanej firmy.

Zakres obowiązków

ROLA: • Zwiększanie sprzedaży w sklepach poprzez wysoką jakość usług oferowanych klientom i skuteczne wykonywanie powierzanych zadań. GŁÓWNE ZADANIA Obowiązki i działania dotyczące sprzedaży • Wnosi nieustanny wkład w osiągane wyniki handlowe poprzez swoje ciągłe i osobiste zaangażowanie oraz profesjonalną i odpowiedzialną postawę; o celach i zadaniach jest informowany przez swojego bezpośredniego przełożonego. • Zna bardzo dobrze sprzedawane produkty oraz ich ułożenie w regałach. • Dba o obsługę klienta: - przyjęcie klienta: ogólna postawa podczas obsługi klienta (uprzejmość, wygląd osobisty, dyspozycyjność, etc.), - sprzedaż: asystuje klientowi i udziela informacji, usprawniając przebieg zakupu; doskonali techniki sprzedaży celu podniesienia wartości średniego paragonu, - czystość: nieustannie kontroluje o dba o czystość regałów, produktów, koszyków powierzchni w sklepie, - stałość oferty: sprawdza i przyjmuje towar, dba o jego uzupełnienie w regałach w liczbie wystarczającej dla przewidywanej frekwencji w miejscu sprzedaży, respektujące obowiązujący plan sprzedaży, - kasa: przyjmowanie płatności w sposób uważny i odpowiedzialny, respektowanie procedur związanych z płatnościami i rozliczeniami, obowiązkowa znajomość walut obcych. • Odpowiada za stan gotówki w kasie. • Dba w sposób ciągły o prawidłową ekspozycję towarów i ich przechowywanie w sklepie. W razie znalezienia zniszczonego produktu jest zobowiązany do poinformowania o tym bezpośredniego przełożonego. • Informuje przełożonego o wszelkich nieprawidłowościach funkcjonowania systemu kasowego, bazy danych, a także o wszystkim co odbiega od ustalonych przez firmę norm.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: • Umiejętności profesjonalnej obsługi klienta, • Bardzo dobrej organizacji pracy, • Entuzjazmu! • Pozytywnej energii! • Elastyczności, • Mile widziana wiedza z zakresu kosmetologii i pielęgnacji.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: • Bardzo dobre warunki zatrudnienia w międzynarodowej firmie, • Pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole, • Szkolenia, • Ciągły rozwój zawodowy, • Niezbędne narzędzia pracy.