Nr referencyjny

KASJER

Dodano

21 września 2015

Miejsowość

kraków

sprzedawca kasjer

Branża

Sprzedaż / Handel / Franczyza

Nazwa stanowiska

sprzedawca

Ilość miejsc pracy

10

Jesteśmy detaliczną firmą handlową wchodzącą w skład sieci sklepów SPAR. Zajmujemy się sprzedażą artykułów spożywczych i drogeryjno - chemicznych. Obecnie poszukujemy do naszego marketu w Krakowie 10 osób na stanowisko: kasjer-sprzedawca, stoisko mięso-wędliny, cukiernicze, nabiał

Zakres obowiązków

miła obsługa klienta, obsługa kasy, towarowanie półek, krojenie wędlin, serów, utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Wymagania

książeczka sanepidowska, wykształcenie minimum zawodowe ew. studenci; doświadczenie w handlu detalicznym; komunikatywność; rzetelność; wysoka kultura osobista osoby nie palące ze względu na pracę przy żywności.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Zatrudnionym osobom oferujemy pracę w prężnie działającym zespole, szkolenia zawodowe, możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska. 8-10zł.netto/godz.

Tak