Nr referencyjny

sprzedawca w spożywczym/11/16

Dodano

9 listopada 2016

Miejsowość

Kraków

Sprzedawca w sklepie spożywczym

Branża

Sprzedaż / Handel / Franczyza

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

10

Ilość godzin w tygodniu

20

Agencja Pracy OK Job Sp. z o.o. wpisana do rejestru agencji zatrudniania pod numerem 12732, poszukuje dla swojego klienta z branży handlu detalicznego kandydatów do pracy na stanowisku sprzedawcy

Zakres obowiązków

• obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi standardami firmy, • obsługa kasy fiskalnej oraz innych urządzeń w sklepie spożywczym, • towarowanie zgodnie z polityką FIFO, • prace związane utrzymaniem porządku,

Wymagania

• aktualna książeczka sanitarno -epidemiologiczna, • mile widziane doświadczenie w sklepie, • zręczność, sumienność, uczciwość, • gotowość do pracy zmianowej- możliwość dostosowania grafiku pracy do zajęć na uczelni

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, niezbędne przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy