Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

sprzedawca/11/2016

Dodano

7 listopada 2016

Miejsowość

Kraków

Drukuj

sprzedawca

Branża

Sprzedaż / Handel / Franczyza

Nazwa stanowiska

sprzedawca

Rodzaj pracy

praca stała

Ilość miejsc pracy

2

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

Sklep z ceramiką Bolesławiec

Zakres obowiązków

prezentacja i sprzedaż produktów

Wymagania

dobra znajomość angielskiego, pracowitość, dokładność obowiązkowość, lojalność

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

dwa pierwsze miesiące umowa zlecenie, potem umowa o pracę

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."