Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

sprzedawca/kasjer/10

Dodano

6 października 2016

Miejsowość

Kraków

Drukuj

Sprzedawca/Kasjer

Branża

Inne

Nazwa stanowiska

Sprzedawca/Kasjer

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

3

Ilość godzin w tygodniu

30

Opis firmy

Żabka Polska sp. z o.o. jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka. W ciągu kilkunastu lat działalności na krajowym rynku firma zdobyła pozycję lidera tego segmentu sprzedaży.

Zakres obowiązków

Obowiązki: obsługa kasy, obsługa klientów sklepu, wykładanie towarów na półkach (w niewielkim zakresie), dbanie o odpowiedni wygląd sklepu.

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w handlu.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę lub zlecenie, wynagrodzenie 1.400 zł netto w przypadku całego etatu, w późniejszym etapie może wzrosnąć.

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."