Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

Stanowisko ds. Administrowania Bazami Danych/11/21

Dodano

22 listopada 2021

Miejsowość

Kraków

Drukuj

Stanowisko ds. Administrowania Bazami Danych

Branża

Inne

Nazwa stanowiska

Stanowisko ds. Administrowania Bazami Danych

Rodzaj pracy

praca stała

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

Poczta Polska to firma o ponad 460-letniej tradycji, największy operator na rodzimym rynku – zatrudniamy ponad 70 000 Pracowników, nasza sieć obejmuje 7600 placówek, filii i agencji pocztowych. Jesteśmy jednym z polskich liderów usług komunikacyjnych, paczkowo – kurierskich i logistycznych oraz narodowym operatorem pocztowym, z którego korzysta ponad 90% Polaków. Koncentrujemy się na wzmacnianiu najbardziej perspektywicznych obszarów – paczek, logistyki, finansów, usług międzynarodowych i na rzecz administracji publicznej. W ostatnim czasie Poczta Polska zdobyła 1. miejsce w rankingu Rzeczpospolitej w kategorii najcenniejszych polskich marek działających w sektorze usług. W 2020 roku Poczta została laureatem konkursu TOP Marka zajmując pierwsze miejsce w kategorii firm kurierskich. W konkursie o Tytuł Pracodawca Godny Zaufania Poczta Polska wygrała w kategorii Firma Przyjazna Niepełnosprawnym.

Zakres obowiązków

Na Twój dzień pracy będzie się składać: zarządzanie bazami danych i nadzór nad ich prawidłowym funkcjonowaniem, archiwizowanie danych oraz próbne odtworzenie baz danych, analizowanie efektywnego i prawidłowego działania baz danych, rozwiązywanie bieżących problemów z bazami danych, zapewnienie wymaganej dostępności i wydajności baz danych, optymalne dostosowanie baz danych do wymagań użytkowników.

Wymagania

Skontaktuj się z nami, jeśli: masz wykształcenie średnie informatyczne lub wykształcenie wyższe, doświadczenie w pracy w branży IT, znasz systemy operacyjne Linux, Aix, Windows w stopniu pozwalającym na administrowanie bazami danych, znasz w stopniu co najmniej dobrym, minimum dwa silniki baz danych: MySQL, MS SQL, Oracle, PostgreSQL, znasz język angielski w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznych, jesteś gotowy do podjęcia pracy w systemie równoważnym. Mile widziane: doświadczenie w pracy z bazami danych.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

U nas zyskasz: umowę o pracę, pensję zawsze na czas i premię miesięczną, trzynastą pensję i dodatek stażowy, dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych, atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport, pracę w przyjaznym i inspirującym zespole.

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."