Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

Obsługa serwisów społecznościowych i kampanii reklamowych/05/21

Dodano

23 maja 2021

Miejsowość

Kraków

Drukuj

Staż/praktyka w zakresie obsługi serwisów społecznościowych i kampanii reklamowych

Branża

Marketing / Reklama / Promocja i PR

Nazwa stanowiska

Obsługa serwisów społecznościowych i kampanii reklamowych

Rodzaj pracy

staż/praktyki płatne

Ilość miejsc pracy

10

Ilość godzin w tygodniu

40

Opis firmy

Założona w 2014 r. ambitna firma specjalizująca się w planowaniu i realizowaniu szeroko pojętych projektów reklamowych i marketingowych.

Zakres obowiązków

✓ opracowanie i realizacja strategii komunikacji w mediach społecznościowych ✓ monitorowanie aktualnych trendów ✓ angażowanie społeczności, budowanie relacji z użytkownikami social media ✓ analiza statystyk i raportowanie ✓ tworzenie treści cyfrowych na stronach www i w social media ✓ prace nad pozycjonowaniem w wyszukiwarkach (SEO) ✓ obsługa platform sprzedażowych (OLX, Allegro, Amazon) ✓ tworzenie stron internetowych i e-sklepów, szczególnie w CMS (Wordpress, WooCommerce, Prestashop i in.) ✓ publikacja ofert pracy

Wymagania

✓ wykształcenie min. średnie (matura może być w drodze) LUB ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ status studenta lub osoby bezrobotnej⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ „lekkie pióro”, łatwość w tworzeniu przyciągających uwagę tekstów w j.polskim⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ przynajmniej podstawowa znajomość Microsoft Excel i Word⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ kreatywność i wysokie poczucie estetyki ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ dbałość o szczegóły, rzetelność i terminowość ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ przynajmniej dobra bierna znajomość angielskiego; znajomość innych (niemiecki, ukraiński, niderlandzki i in.) będzie dod. atutem ✓ mile widziana umiejętność zarządzania kontami firmowymi w social media (Youtube, Instagram, Facebook, TikTok i inne) ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ preferowana jest dyspozycyjność 5 dni w tygodniu

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

✓ możliwość WYBORU kierunku rozwoju (copywriting, SEO, tworzenie stron www, transkrypcja, tłumaczenia i in.)⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ pozytywna atmosfera w młodym, kreatywnym i wielojęzycznym zespole⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ pakiet popartych certyfikatami szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ pozyskanie praktycznej wiedzy i doświadczenia ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ rozwój umiejętności w zakresie digital marketingu ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ pozytywną atmosferę dzięki projektom w gronie innych kreatywnych osób⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ min. 3-miesięczny praktyki/staż⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ referencje dla przyszłych pracodawców ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ elastyczny harmonogram ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ laptop, komórka służbowa oraz wszelkie potrzebne narzędzia⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ dostęp do materiałów branżowych⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ✓ w przypadku stażu – umowa stażu, możliwość zatrudnienia i dalszego awansu ✓ świeże owoce, pyszną kawę i gruszki na wierzbie ;-)

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Nie

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."