Nr referencyjny

steward/01/2017

Dodano

24 stycznia 2017

steward/-esa

Branża

Turystyka

Nazwa stanowiska

steward/-essa

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

4

Enter Air (kod linii ICAO: ENT) jest polską czarterową linią lotniczą. Jesteśmy liderem rynku czarterowego w Polsce oraz obsługujemy wszystkie największe rynki czarterowe Europy. Otrzymane nagrody i wyróżnienia potwierdzają, iż udało nam się wejść do grona najlepszych przewoźników lotniczych w kraju.

Zakres obowiązków

- zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu pasażerom - realizacja sprzedaży na pokładzie samolotu - reprezentowanie przewoźnika

Wymagania

- wykształcenie min. średnie maturalne - znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację - znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem - bardzo dobry stan zdrowia - umiejętność pływania - dyspozycyjność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

- pełną wyzwań, ciekawą pracę w młodym zespole połączonym pasją latania - umowę zlecenie na okres wakacji - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie