Nr referencyjny

Stewardesa/Steward/01/19

Dodano

21 stycznia 2019

Miejsowość

Świat

Stewardesa/Steward

Branża

Turystyka

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

10

Enter Air (kod linii ICAO: ENT) jest polską turystyczną linią lotniczą. Jesteśmy liderem rynku turystycznego w Polsce oraz obsługujemy wszystkie największe rynki czarterowe Europy. Otrzymane nagrody i wyróżnienia potwierdzają, iż udało nam się wejść do grona najlepszych przewoźników lotniczych w kraju.Firma Enter Air powstała w listopadzie 2009 roku. Lot inauguracyjny wykonany został 25 kwietnia 2010 r. i był nim rejs z Warszawy na nowe tunezyjskie lotnisko Enfidha. Podczas pierwszych kilku lat działalności Enter Air zdobył silną pozycję na rynku polskim oraz na najważniejszych rynkach europejskich dzięki wysokiej jakości usług. Swoją niezawodność zawdzięczamy flocie 18 samolotom typu Boeing 737 oraz świetnie wyszkolonym, polskim załogom. W roku 2016 samoloty Enter Air przewiozły w kraju oraz za granicą ponad 1,7 mln pasażerów. Enter Air jest największym eksporterem usług lotniczych. Wolumen obrotów zagranicznych stawia nas w czołówce polskich eksporterów. Enter Air posiada własny ośrodek szkolenia załóg lotniczych, szkolący pilotów z całej Europy.

Zakres obowiązków

 Zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu pasażerom  Realizacja celów sprzedażowych firmy na pokładzie samolotu  Reprezentowanie przewoźnika podczas wydarzeń wizerunkowych

Wymagania

- Wykształcenie średnie maturalne i rozpoczęte studia - Dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu - Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (znajomość drugiego języka będzie atutem) - Bardzo dobry stan zdrowia i umiejętność pływania - Gotowość do wzięcia udziału w szkoleniach w Warszawie przez okres 4 tygodni

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

- Umowę zlecenie na okres wakacji, atrakcyjne wynagrodzenie - Pełną wyzwań, ciekawą pracę w zespole połączonym lotniczą pasją - Możliwość poznania najpiękniejszych kurortów w Europie, Azji i Afryce