Nr referencyjny

stewardessa/ steward/01/22

Dodano

25 stycznia 2022

Miejsowość

Polska

stewardessa/ steward

Branża

Turystyka

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

5

Enter Air (kod linii ICAO: ENT) jest polską turystyczną linią lotniczą. Jesteśmy liderem rynku turystycznego w Polsce oraz obsługujemy wszystkie największe rynki czarterowe Europy. Otrzymane nagrody i wyróżnienia potwierdzają, iż udało nam się wejść do grona najlepszych przewoźników lotniczych w kraju. »Szkolenie odbywa się podczas spotkań weekendowych: »01.04-03.04.2022 »08.04-10.04.2022 »22.04-24.04.2022 »29.04-06.05.2022 »Obecność na wszystkich zajęciach obowiązkowa

Zakres obowiązków

»Zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu pasażerom »Realizacja celów sprzedażowych firmy na pokładzie samolotu »Reprezentowanie przewoźnika podczas wydarzeń wizerunkowych

Wymagania

»Wykształcenie średnie maturalne i rozpoczęte studia »Dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu »Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (drugi język będzie atutem) »Bardzo dobry stan zdrowia oraz umiejętność pływania »Gotowość do udziału w szkoleniu w Warszawie »Posiadanie ważnego Unijnego Certyfikatu COVID (destynacje, do których latamy wymagają ważności szczepień przeciwko Covid-19)

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

»Umowę zlecenie na okres wakacji »Atrakcyjne wynagrodzenie »Pełną wyzwań, ciekawą pracę w zespole połączonym lotniczą pasją »Podróże do najpiękniejszych destynacji wakacyjnych w Europie, Azji i Afryce