Nr referencyjny

STW/02/2015

Dodano

5 lutego 2015

Miejsowość

Katowice, Wrocław, Warszawa, Poznań

Steward/stewardessa

Branża

Turystyka

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

30

Polska linia lotnicza, realizująca loty czarterowe z Polski do Europy, Azji i Afryki

Zakres obowiązków

- zapewnienie pasażerom komfortu i bezpieczeństwa - realizacja celów sprzedażowych w czasie lotu - reprezentowanie przewoźnika podczas eventów

Wymagania

- ukończone studia wyższe lub w trakcie studiów - biegła znajomość angielskiego i drugiego języka umożliwiającego swobodna konwersację - bardzo dobry stan zdrowia i umiejętność pływania - miła aparycja i wysoka kultura osobista - dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presja czasu - gotowość do udziału w 4tygodniowym szkoleniu zawodowym w Warszawie - kandydacie nie mogą mieć tatuaży i piercingu w widocznym miejscu

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

- ciekawą pracę, pełną wyzwań - regularne szkolenia - atrakcyjne wynagrodzenie - umowę o pracę