Nr referencyjny

Pracownik SK

Dodano

7 kwietnia 2016

Jurata, Jastarnia, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Karwia, Łeba, Darłowo

STUDENCI – PRACA NA WAKACJE

Branża

Sprzedaż / Handel / Franczyza

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

2

Scena Kulturalna to unikalny letni projekt realizowany na polskim wybrzeżu. W nadchodzącym sezonie 2016, podczas wakacji wyruszamy wraz z kulturą do kluczowych miejscowości nadmorskich, w których odpoczywać będą urlopowicze. Scena Kulturalna to 7 podstawowych aktywności: kabarety i koncerty, przedstawienia dla dzieci, spotkania autorskie, księgarnia wakacyjna, kina Multikino oraz kawiarnia z kawą Costa. Scena Kulturalna to również miejsce spotkań ciekawych ludzi i niezwykle miłego spędzania czasu.

Zakres obowiązków

Zadania osób zatrudnionych na tych stanowiskach to: · Realizacja założonych celów sprzedażowych, · Nadzór nad przestrzeganiem standardów firmy obowiązujących na stanowisku pracy, · Dbanie o zapewnienie właściwego serwisu klientów Sceny Kulturalnej, · Wspieranie Managera odpowiedzialnego za funkcjonowanie Sceny Kulturalnej danej lokalizacji, · Wspieranie Managera w prowadzeniu gospodarki magazynowo - towarowej (księgarnia, barek), · Raportowanie działań wg standardów firmy, · Przeprowadzanie inwentaryzacji magazynowo – towarowej, · Praca w okresie: I turnus -27 czerwca do 31 lipca lub II Turnus: 1 sierpnia do 3 września 2016r. · WYMAGANA JEST SANEPID-owska KSIĄŻECZKA ZDROWIA do pracy w gastronomii

Wymagania

BRAK

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Co oferujemy zatrudnionej osobie: · Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + motywacyjny system premiowy, · Narzędzia pracy potrzebne do wykonywania powierzonych zadań, · Zakwaterowanie, · Stroje służbowe, · Niezbędne szkolenia, · Udział w wyjątkowym projekcie, · Możliwość spotkania i zapoznania wielu ciekawych ludzi