Nr referencyjny

studprojektIBERICO/02/2017

Dodano

15 lutego 2017

Miejsowość

Kraków

Studenci z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego

Branża

Inne

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

4

Ilość godzin w tygodniu

20

Firma Proyecto Ibérico wraz z partnerami w Hiszpanii realizuje w Polsce program praktyk zawodowych w ramach programu Erasmus+ (część programu związana z mobilnością zawodową). Jesteśmy koordynatorem i opiekunem studentów, którzy przyjeżdżają do Polski na praktyki. Poza tym Proyecto Ibérico organizuje wyjazdowe kursy językowe w krajach hiszpańskojęzycznych oraz zajmuje się realizacją tłumaczeń zwykłych i przysięgłych z języka hiszpańskiego.

Zakres obowiązków

Do zadań studentów będzie należało: •Odbiór z lotniska hiszpańskich studentów obsługiwanych przez naszą firmę (mamy swoich kierowców, student towarzyszyłby kierowcy i służył wsparciem językowym) •Rozwożenie komunikacją miejską hiszpańskich studentów do firm przyjmujących ich na praktyki

Wymagania

Wymagania: •Bardzo dobra znajomość języka angielskiego •Znajomość języka hiszpańskiego mile widziana •Komunikatywność, otwartość, samodzielność

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: •Pracę w okresie od marca do czerwca opartą na punktowych zleceniach – łatwą do pogodzenia ze studiami i innymi obowiązkami •Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia •Kontakt z żywym językiem angielskim/hiszpańskim •Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym