Nr referencyjny

MOT/03/2016

Dodano

10 marca 2016

Miejsowość

Kraków, Półłanki

Studentów do pracy w MAGAZYNIE

Branża

Inne

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

10

MOTOROL to firma handlowa zajmująca się sprzedażą części zamiennych, chemii samochodowej, olejów oraz akcesoriów do samochodów osobowych i dostawczych. Jesteśmy przedsiębiorstwem o silnej i ugruntowanej pozycji rynkowej, w pełni profesjonalnie podchodzącym do wszystkich aspektów działalności. Zatrudnia ponad 140 pracowników, którzy tworzą zgrany zespół otwarty na potrzeby Klientów oraz zawsze służący fachową radą. W zwiazku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie studentów do pracy.

Zakres obowiązków

Praca w godzinach 14-22 na magazynie polegająca na kompletacji towaru według zamówień klientów

Wymagania

Aktualna legitymacja studencka Dyspozycyjność w podanych godzinach Rzetelność i zaangażowanie - szukamy osób, które zostaną w firmie na dłużej.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Umowa zlecenie (za pośrednictwem firmy leasingowej), stawka 10 zł/h netto, możliwość awansu w ramach struktury firmy oraz perpsektywa stałej współpracy. Praca w magazynie głównym, ulica Półłanki, Kraków.