Nr referencyjny

Hostessa/Host/11/21

Dodano

22 listopada 2021

Kraków, Łódź, Lublin, Kielce, Toruń, Bydgoszcz, Szczecin, Poznań, Warszawa, Zielona Góra, Płock

Szukamy Hostów i Hostess – Cała Polska 30/ 25 zł

Branża

Marketing / Reklama / Promocja i PR

Nazwa stanowiska

Hostessa/Host

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

6

Imagine Nation Sp. z o.o. poszukuje Kandydatów do świadczenia w jego imieniu usług na rzecz jego Klienta Philip Morris Polska Distribution Sp. z o. o. - właściciela marek, m. in. Marlboro, L&M, Parliament, HEETS oraz systemu do podgrzewania tytoniu IQOS.

Zakres obowiązków

Jakie będą Twoje zadania? • Komunikacja aktywna w punktach sprzedaży detalicznej • Budowanie wizerunku marki produktu naszego Klienta wśród pełnoletnich osób palących • Dzielenie się wiedzą na temat produktów tytoniowych • Budowanie pozytywnej relacji i współpraca z detalistą

Wymagania

Zastanawiasz się czy to dla Ciebie? Jeżeli: • Jesteś osobą pełnoletnią • Jesteś komunikatywny/a, uśmiechnięty/a, pełny/a pozytywnej energii • Angażujesz się w powierzone zadania i można na Tobie polegać • Lubisz nawiązywać nowe kontakty i inicjować rozmowę • Masz już doświadczenie lub chcesz się nauczyć najwyższych standardów komunikacji z Konsumentem DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Co oferujemy? • ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE! Na terenie Warszawy 30 PLN brutto za godzinę, na terenie pozostałych miast 25 PLN brutto za godzinę (w przypadku osoby ze statusem studenta do 26 roku życia stawka brutto=stawka netto) • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie • Praca od zaraz do końca roku • Elastyczne godziny, żebyś mógł/mogła znaleźć czas na swoje inne obowiązki • Możliwość rozwoju doświadczeń zawodowych u naszego Klienta, lidera rynku • Szkolenia wdrożeniowe, naukę i stałe wsparcie przełożonego, żebyś czuł/czuła się pewnie w swojej roli