Nr referencyjny

Piel/09

Dodano

9 września 2015

Miejsowość

Rinteln (niedaleko Hanoweru)

Szukamy pielęgniarki / pielęgniarza do pracy w Niemczech

Branża

Medycyna / Opieka zdrowotna

Nazwa stanowiska

Pielęgniarka / pielęgniarz

Ilość miejsc pracy

10

Firma I&K Ambulante Pflege GmbH jest służbą pielęgniarską działającą na całym terenie Niemiec. Istniejemy od 2010 r i zatrudniamy prawie 300 osób. Poszukujemy pielęgniarek do opieki ambulatorynej, środowiskowej oraz stacjonarnej.

Zakres obowiązków

Samodzielność i odpowiedzialnośc związana z wykonywaniem zawodu pielęgniarskiego. Prowadzenie dokumentacji pisemnej.

Wymagania

Dyplomowana pielęgniarka / pielęgniarz, licencjat / magister lub studia pomostowe. Znajomość języka niemieckiego na poziomie B2.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Stałą i pewną pracę na czas nieokreślony na całym terenie Niemiec. Pełen pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, od wypadków przy pracy). Wynagrodzenie od 2.200 euro brutto miesięcznie + dodatki. Elastyczne godziny pracy (np. praca po 4 dni miesięcznie za 450 euro netto, tzw. „Minijob”). Możliwość dokształcenia. Miłą atmosferę pracy. Zapewniamy polskojęzyczną osobistą obsługę w kwestiach związanych z podjęciem pracy (uznanie dyplomów, świadectw, procesy rejestracyjne, zakwaterowanie itp.)