Informacje

Kontakt

Nr referencyjny

Telemarketer/01/20

Dodano

28 stycznia 2020

Miejsowość

Kraków

Drukuj

Telemarketing. Praca zdalna, 20 PLN/h + prowizje!

Branża

Marketing / Reklama / Promocja i PR

Nazwa stanowiska

Telemarketer

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

15

Opis firmy

Lubisz kontakt z klientem, jesteś ambitny, odpowiedzialny i nie boisz się wyzwań – to praca dla Ciebie! Możemy również podjąć współpracę z osobami bez doświadczenia z dużymi aspiracjami, stawiającymi na rozwój.

Zakres obowiązków

Praca na stanowisku specjalisty do spraw sprzedaży. Wykonywanie rozmów telefonicznych, po polsku oraz przedstawianie naszych ofert właścicielom firm.

Wymagania

Aktywność, otwartość na nowe zadania, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne Mile widziane, jednak nie wymagane - doświadczenie w sprzedaży, marketingu internetowym lub zainteresowanie tą tematyką Język angielski na poziomie komunikatywnym – rozmowy prowadzone są w języku polskim, ale podstawowa znajomość angielskiego jest niezbędna Dyspozycja w godzinach popołudniowych/wieczornych, głównie od godziny 15. Praca minimalnie 15 godzin tygodniowo Własny laptop do pracy z dobrym połączeniem internetowym.

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Atrakcyjne wynagrodzenie - 20zł/h + prowizja (w zależności od posiadanego doświadczenia). Możliwość podwyżki za dobre wyniki sprzedażowe Pracę zdalną – zarówno z całej Polski, jak i z zagranicy Przyjazną i startup’ową atmosferę pracy w młodym, zgranym i dynamicznie rozwijającym się zespole Pracę pod opieką doświadczonej osoby Elastyczny czas pracy Możliwość zdobycia doświadczenia w telemarketingu oraz marketingu internetowym

Oferta dla osoby niepełnosprawnej

Tak

Klauzula o danych osobowych

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studenckie Centrum Kariery moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez W/W podmiot (zgodnie z Ustawa z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Powyższa zgoda dotyczy również załączonych przeze mnie ewentualnych dodatkowych dokumentów (CV, referencje, etc.). Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie. Oświadczam, że zostałem/-am poinformowany/-ao prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizowania."