Nr referencyjny

TŁUMACZ języka FRANCUSKIEGO/06/2018

Dodano

21 czerwca 2018

Miejsowość

Marsylia

TŁUMACZ języka FRANCUSKIEGO

Branża

Tłumaczenia

Ilość miejsc pracy

3

Ilość godzin w tygodniu

35

YABIMO to polska, prężnie rozwijająca się firma z siedzibą w Tarnowie oraz oddziałami w Krakowie i Rzeszowie a także spółka matka dla działalności w Norwegii i Islandii. Działalność firmy koncentruje się wokół dwóch głównych specjalizacji, którymi są Konstrukcje stalowe oraz Leasing Pracowników.

Zakres obowiązków

- wsparcie grupy pracowników podczas trwania projektu na terenie Francji

Wymagania

- znajomość j. francuskiego - komunikatywność - doświadczenie w branży budowlanej bądź przemyśle Oil & Gas będzie dodatkowym atutem

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

- zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę bądź zlecenie - udział w rozwoju projektu - zdobywanie doświadczenia pod okiem specjalistów branży przemysłu Oil & Gas - pracę w międzynarodowym środowisku i przyjaznej atmosferze