Nr referencyjny

Trener do studia fitness na pół etatu (m/k)

Dodano

25 sierpnia 2016

Miejsowość

Kraków

Branża

Inne

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

1

Ilość godzin w tygodniu

20

McFIT ma wiele wspólnego ze swoimi klientami: siłę, energię, wytrwałość i zdecydowanie w działaniu. Cechy te zaprowadziły nas naprawdę daleko — jesteśmy dziś numerem 1 w Europie. Prowadzimy już ponad 240 studiów fitness i jesteśmy obecni w pięciu krajach. Tworzymy mocny zespół, składający się z ponad 3.500 zmotywowanych pracowników. I nie przestajemy nad sobą pracować – na naszej drodze do stania się liderem światowego rynku rozwijamy jedyną w swoim rodzaju koncepcję treningu, która pozwala naszym klientom w nowy sposób zadbać o swoją formę.

Zakres obowiązków

Obsługujesz klientów na powierzchni treningowej zgodnie z koncepcją treningu McFIT W przyjazny sposób i zawsze w dobrym nastroju przekazujesz klientom porady związane z treningiem i odżywianiem Twój średniotygodniowy czas pracy w ramach stałego zatrudnienia wynosi 20 godzin

Wymagania

Swoim inspirującym sposobem bycia i dużą dawką dobrego humoru motywujesz klientów do osiągania ich celów treningowych Chętnie pracujesz w zespole, a w centrum swojej uwagi stale masz życzenia klientów Praktyczne doświadczenie w branży usług oraz wykształcenie trenerskie będą dodatkowym atutem Branże sportu i fitnessu są Ci bliskie

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

McFIT gwarantuje Ci jedyną w swoim rodzaju kulturę firmy z miejscem na indywidualność — dla nas ludzie są ludźmi, nie zasobami. Wspieramy i wymagamy. Jeśli masz talent i do nas pasujesz, otrzymasz u nas szanse i wyzwania, których dotąd szukałeś.