Nr referencyjny

Wychowawca kolonijny/animator/10/19

Dodano

2 października 2019

Miejsowość

Wisła, Ustroń, Kaszuby, Mazury

Wychowawca kolonijny/animator

Branża

Inne

Rodzaj pracy

praca dorywcza/czasowa/w niepełnym wymiarze godzin

Ilość miejsc pracy

5

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS poszukuje ​Wychowawców kolonijnych/animatorów na zimowe obozy tematyczne z dziećmi i młodzieżą (np. Obóz Przygody, Cyber Gracza, Lego, Małego Kucharza, Muzyczne,Taneczne i wiele innych) Pełna oferta obozów, terminy i program na ​www.kompas.pl Terminy: 1. 12.01-18.01.2020 2. 19.01-25.01.2020 3. 26.01-01.02.2020 4. 02.02-08.02.2020 5. 09.02-15.02.2020 6. 16.02-22.02.2020

Zakres obowiązków

Obowiązki: - opieka nad uczestnikami - realizacji programu obozu - animacja zajęć w budynku i na świeżym powietrzu

Wymagania

Wymagania: - aktualne uprawnienia wychowawcy kolonijnego - doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą - odpowiedzialność, zaangażowanie, kreatywność

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

Oferujemy: - umowa zlecenie - zakwaterowanie, wyżywienie - ubezpieczenie NNW - dojazd na obóz z uczestnikami - zwrot kosztów dojazdu na miejsce zbiórki - praca w ciekawym zespole kadry - szkolenie wewnętrzne kadry BTA Kompas