Nr referencyjny

Psychiatra

Dodano

16 maja 2016

Miejsowość

Kraków

Zatrudnię Psychiatrę

Branża

Medycyna / Opieka zdrowotna

Nazwa stanowiska

Psychiatra

Ilość miejsc pracy

1

Fundacja Psychoterapii Rodzinnej jest wpisana do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą (dawniej: NZOZ) prowadzonego przez Wojewodę Małopolski pod nr księgi rejestrowej 000000176920. W ramach NZOZ oferujemy leczenie ambulatoryjne specjalistyczne dla dzieci i dorosłych, a dla pracowników komfortowe i stabilne warunki pracy w kameralnym gabinecie.

Zakres obowiązków

- prowadzenie konsultacji; - wypisywanie recept; - ścisła współpraca z psychoterapeutą.

Wymagania

- prawo do wykonywania zawodu, - OC, - kontrakt z NFZ na leki refundowane (lub chęć i możliwość posiadania pod szyldem Fundacji) - wysoka kultura osobista, - gotowość do pracy w sobotę i/lub niedzielę – (mile widziane).

Oferujemy/Warunki zatrudnienia

- zatrudnienie na etat lub 1/2 etatu lub w oparciu o umowę zlecenia lub działalność gospodarczą (rozważymy każdą opcję w zależności od preferencji lekarza), - miłą pracę w komfortowych warunkach w gabinecie o wysokim standardzie w centrum Krakowa w inwestycji Browar Lubicz, - OC w ramach podmiotu leczniczego - Ilość wolnych stanowisk: na etat 1 lub na kontrakt: 2-3.