Aktualności

18.10.2019

Poszukujemy nauczyciela wychowawcę do grupy przedszkolnej


Poszukujemy nauczyciela wychowawcę do grupy przedszkolnej w Dwujęzycznym Przedszkolu „Akademia Kropki” w Krakowie.
Wymagania:
-wykształcenia pedagogicznego (pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna)
-kreatywności
-umiejętności pracy w zespole
-podejścia do dzieci
-komunikatywności
-język angielski – komunikatywny

Warunki pracy:
-umowa o pracę (możliwy jest cały etat lub pół etatu)
-stała praca w przyjaznej atmosferze
-możliwość awansu i rozwoju
-praca w młodym i dynamicznym zespole
Obowiązki:​
realizacja podstawy programowej
-przygotowywanie i przeprowadzanie zajęć dydaktycznych
-opieka nad dziećmi
-przygotowywanie planów miesięcznych
-systematyczne uzupełnianie dziennika
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV.
Administratorem danych osobowych jest firma Ewelina Iżycka-Hodurek z siedzibą w Myślencach, ul. Ludwika Solskiego 5 32-400 Myślenice.
Dane osobowe w zakresie wynikającym z obowiązujących przepisów prawa (np. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie wynikają z Kodeksu pracy) przetwarzamy w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego tj. celem weryfikacji kandydatów i zawarcia umowy (art. 6 ust. 1 lit b RODO). Pozostałe dane zawarte w przesłanej aplikacji (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody (art. 6 ust. 1 lit a RODO), wyrażonej poprzez wysłanie zgłoszenia rekrutacyjnego, która może zostać odwołana w każdym czasie.
Dane osobowe przesłane w aplikacji przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do momentu jej zakończenia i niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacji zostaną one usunięte. W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych rekrutacjach przedmiotowe dane osobowe przetwarzane będą przez okres 1 roku od dnia ich przesłania.
Kandydatowi przysługuje prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyrażona została zgoda) do innego administratora danych, a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.