Aktualności

30.01.2024

Southwestern Advantage oferuje płatny staż na okres 3 miesięcy w okresie wakacji ambitnym studentom.


Southwestern Advantage oferuje płatny staż na okres 3 miesięcy w okresie wakacji ambitnym studentom. Southwestern Advantage współpracuje ze studentami od 1868 roku i oferuje program sprzedaży i przywództwa, w którym uczysz się jak prowadzić firmę, sprzedając produkty edukacyjne rodzinom w Ameryce.

⭕️ Program składa się z:

 – Nauki sprzedaży, marketingu i PR;

 – Nauki osiągania celów poprzez praktyczne wykorzystanie metody SMART;

– Poprawy etyki pracy i pewności siebie;

– Rozwoju przedsiębiorczości;

– Doskonalenia inteligencji emocjonalnej;

– Budowania dyscypliny i charakteru;

– Wzmocnienia etyki pracy i pewności siebie dzięki wymagającym doświadczeniom;

-Trzech miesięcy praktycznego doświadczenia w zakresie przedsiębiorczości w USA.

⭕️ Wymagania:

– Program przeznaczony jest dla studentów studiów dziennych, którzy szukają wyzwań i chcą wyróżnić się na tle rówieśników;

– Poziom podstawowy języka angielskiego;

– Chęć do pracy i nauki;

⭕️ Oferujemy:

– Kompleksowe szkolenie produktowe i sprzedażowe w języku angielskim wraz z indywidualną opieką doświadczonych menedżerów sprzedaży. Otrzymasz ponad 100 godzin przygotowań przed pierwszym dniem pracy.

– Unikalną możliwość wymiany kulturowej, w tym szansa na pobyt u amerykańskich rodzin goszczących podczas stażu.

– Wynagrodzenie prowizyjne;

– Znaczna część szkolenia odbywa się w grupach, a wakacje spędzane są na pracy w zespołach. Pozwala to na nawiązanie kontaktów z podobnie myślącymi studentami oraz odnoszącymi sukcesy właścicielami firm i liderami z różnych krajów. Przez ponad dwie dekady przeprowadziliśmy rozmowy kwalifikacyjne z tysiącami studentów z całej Europy, wybierając najbardziej ambitne, zorientowane na biznes i utalentowane osoby.

– Możliwość zdobycia doświadczenia menedżerskiego po pierwszym roku programu. Uczestnicy, którzy wykazują się ponadprzeciętnymi wynikami, mogą ubiegać się o różne stanowiska następnego lata, z których każde oferuje wyjątkowe wyzwania, możliwości, coaching i rozwój umiejętności. Każde lato przynosi nowe doświadczenia.

W programie bierze udział około 500 studentów z Europy, w tym 120 z Polski. Brzmi interesująco? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, kiedy odbywają się prezentacje informacyjne i czy to akurat Ty możesz aplikować!

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: [email protected]